Title
صفحه اصلی / مقالات / مقالات /

بررسی تیرچه خرپایی و انواع آن

بررسی تیرچه خرپایی و انواع آن


بررسی تیرچه خرپایی و انواع آن

 

تیرچه خرپایی چیست؟ در دنیای امروز ساخت ساختمان سازی ها نزدیک به ۸۰ ٪ از سقف های ساختمان به روش تیرچه و بلوک ساخته و اجرا می شود.لذا سقف‌های تیرچه از انواع سقف‌های بتن مسلح یکطرفه هستند که کاربرد نسبتاً قابل ملاحظه‌ای در صنعت ساختمان دارند.

در این ویدیو فوق العاده دیدنی شما با خصوصیات، ویژگی های مهم و نحوه تولید تیرچه خرپایی آشنا خواهید و جوابی برای بسیاری از سوالات شما در این زمینه خواهد بود!

شما می توانید تمامی محصولات ساختمانی نظیر: سنگدانه استاندارد، جدول بتنی، مبلمان شهری و... را از طریق وب سایت رسمی ایران فریمکو خریداری نمایید.


  • مجتمع تحقیقاتی و تولیدی ایران فریمکو در سال ۱۳۵۴ با هدف تولید بتن و قطعات بتنی با رعایت استانداردها و انتقال دانش و صنعت نوین بتن به کشور، با انجام مطالعات وسیع و استفاده از نتایج مطالعات آمایش سرزمینی، پس از انتخاب موقعیت مناسبی برای احداث واحد تولید بتن و قطعات بتنی تأسیس و در طول مدت فعالیت خود، فصل نوینی را در صنعت بتن کشور بوجود آورده است به نحوی که بسیاری از تکنولوژیهای جدید انواع بتن های ویژه و فرآورده های بتنی توسط این مجتمع بنیان گذاری شده است. ایران فریمکو با فعالیت در زمینه های راه و شهرسازی ، قطعات پیش ساخته بتنی ، بتن آماده استاندارد و جی اف ار اس (GFRC) توانسته است فصل جدیدی در صنعت ساختمانی و شهر سازی رقم بزند.

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت مطعلق به شرکت ایران فریمکو می باشد 2022