Title
 • درباره ما

  تاسیس و شروع فعالیت شرکت

  مجتمع تحقیقاتی و تولیدی ایران فریمکو در سال ۱۳۵۴ با هدف تولید بتن و قطعات بتنی با رعایت استانداردها و انتقال دانش و صنعت نوین بتن به کشور، با انجام مطالعات وسیع و استفاده از نتایج مطالعات آمایش سرزمینی، پس از انتخاب موقعیت مناسبی برای احداث واحد تولید بتن و قطعات بتنی تأسیس و در طول مدت فعالیت خود، فصل نوینی را در صنعت بتن کشور بوجود آورده است به نحوی که بسیاری از تکنولوژیهای جدید انواع بتن های ویژه و فرآورده های بتنی توسط این مجتمع بنیان گذاری شده است.

   

  حوزه فعالیت شرکت

  دسترسی آسان به منابع و مواد اولیه تولید بتن، از جمله سنگدانه های مرغوب، سیمان و آب بعنوان مواد اصلی مصرف شده بتن در کنار بازار رو به رشد ساخت و ساز در غرب استان تهران، از جمله دلایل انتخاب محل استقرار مجتمع ایران فریمکو در کیلومتر۲۰ جاده کرج- قزوین- منطقه تهراندشت بوده است که در زمینی به وسعت ۲۲۰/۰۰۰ متر مربع و با ۱۵/۰۰۰ متر مربع سالن مجهز به سیستم عمل آوری احداث گردید.تجهیز ماشین آلات مدرن تولید، انتقال و پمپاژ بتن آماده و انواع قطعات بتنی با رعایت استانداردهای ملی و جهانی در یک مجموعه که واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه مستقر در مجتمع با بهره گیری از برجسته ترین مهندسین صنعت و دانش بتن که در طول ۴۰ سال گذشته همواره در این مجتمع حضور دائمی داشته اند، باعث کسب تجارب بی نظیری در صنعت بتن شده است.

  تهیه شناسنامه فنی برای کلیه فرآورده های تولیدی با درج کلیه مشخصات مواد و مصالح تشکیل دهنده آنها، طرح اختلاط، شرایط تولید و ثبت کلیه اطلاعات مورد نیاز در شناسنامه فنی بتن و فرآورده های بتنی که برای اولین بار و در حال حاضر تنها توسط ایران فریمکو صورت میگیرد، این فرصت را برای خریداران محصولات ایران فریمکو فراهم کرده است که در کنار تأمین فرآورده بتنی مورد نیاز خود، کلیه اطلاعات این فرآورده ها را نیز در اختیار داشته باشند.

  گارانتی و تضمین مشخصات فنی فرآورده های بتنی ایران فریمکو از قبیل: رده مقاومتی بتن، درصد جذب آب، نفوذ پذیری، دوام در برابر سیکلهای یخبندان، دوام در برابر حمله سولفاتها، حداقل و حداکثر وزن مخصوص بتن و دیگر مشخصات فنی کاربردی فرآورده های, بتنی از دیگر افتخارات ایران فریمکو میباشد که این مجتمع را قادر میسازد تا کلیه محصولات تولیدی خود را حداقل ۱۵ سال و حداکثر تا ۱۰۰ سال ضمانت نماید.

   

  اصول و استراتژی

  مدیریت ایران فریمکو با تکیه بر ارزشهای انسانی و با اعتقاد بر اینکه ” کیفیت ،عامل برتری و بقاء هر کسب و کاری است
  ” بر کنترل کیفیت محصول وسلامت جسمی و روانی پرسنل و پیمانکاران و حفظ محیط زیست با شعار :” تولید برتر ، محصول مقاوم ، محیط زیست سالم ” درتمام مراحل فرآیند تاکید داشته واز طریق حذف و یا کنترل خطرات وایمنی ناشی ازفعالیت های سازمان ، بر بهبود مستمر سیستم مدیریت یکپارچه بر اساس استاندارد های معتبر ملی و بین المللی اصرار داشته و همواره در تحقق اهداف زیر تلاش می نماید.

  طراحی و تولید محصولات جدید ، براساس نیاز مشتری و منطبق با استاندارد های ملی و بین المللی ، به طوری که پیامدهای نامطلوب بر پیمانکاران و محیط زیست و سلامت سرمایه های انسانی نداشته باشد.

  ایجاد محیط کاری مناسب تر، ایمن تر و رفاه بیشتر برای کارکنان و پیمانکاران برپایه رعایت قوانین و مقررات ملی و بین المللی زیست محیطی.

  پیشگیری و کاهش حوادث شغلی برای کلیه پرسنل از طریق کنترل عوامل بوجود آورنده خطرات ایمنی و بهداشتی. توجه به بهداشت روان پرسنل و تلاش در جهت کاهش فشارهای روحی آنها.

  حفاظت و صیانت از پیمانکاران طرف قرار داد که از خطرات ایمنی شرکت تاثیر می پذیرند (با اجرای آموزشهای غیرحضوری).

  شناسایی و کاهش ریسک های ایمنی و بهداشتی در مجتمع .

  پیشگیری و کاهش مستمر آلودگی ، ضایعات و احتمال بروز خطر.

  مصرف بهینه منابع واهتمام به بازیابی ضایعات بااستفاده ازپتانسیل تحقیق و توسعه وفنآوریهای جدید،بارعایت قوانین و مقررات.

  تعلیم وتربیت وتوسعه دانش،مهارت،صلاحیت وآگاهی کارکنان،پیمانکاران وافزایش بهره وری ازطریق آموزش مستمرواثربخش.

  ارتقاء تکنولوژی وتوسعه محصولات با کمترین احتمال بروزخطر وآلایندگی درراستای کسب سرآمدی صنعت بتن.